Ledri Vula ‘thumbon’ hapur kolegët e tij!

Këngëtari i njohur Ledri Vula, është padyshim një ndër artistët më të pëlqyer për publikun, ai ka korrur një sukses të madh përgjatë viteve të tij në muzikë duke numëruar koncerte të shumta apo dhe hite që vazhdojnë të dëgjohen kudo.

Dhe gjithë ky sukses i arritur bën të mundur që të ardhurat e reperit të jenë të larta, së fundmi reperi ka zbuluar se tashmë ai ka blerë një pronë të tijën në mes të Prishtinës.

Në fotot e publikuara në “InstaStory”, Ledri shfaqet duke firmosur dokumentacionet dhe me këtë rast ai nuk ka lënë pa thumbuar as kolegët e tij në lidhje me temën e cila po përflitet kudo mes artistave: ajo e blerjes së klikimeve.

“Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera”– shkroi këngëtari krahas fotove./panorama

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.