Shkurta takohet me Dafinën, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

Shkurte Gashi, vazhdon të jetë njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Me zërin dhe talentin e saj në muzikë, ajo arriti të I bëjë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Madje, edhe kjo sezone ka qenë shumë e ngarkuar me dasma dhe ahengje të ndryshme.

Por, ajo çka bien ë sy është raporti I mire që ajo ka krijuar me këngëtarët tjerë.

Së fundmi ajo është pare me Dafinën, ku shihen se janë shumë të dashura mes veti.

E natyrisht veshja e tyre e merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.