Gjykata merr vendimin për 22 vjeçaren që qëlloi Vali Corleonen!

Pak ditë më parë në rrjet bëri bujë pla gosja e Vali Corleone nga e dashura e tij 22 vjeçare.

Ndonse ai u shpreh se ishin duke luajtur dhe e ka detyruar ky ta gjuajë, sërish Gjykata Themelore e Prishtinës ka vendosur ta lërë 30 ditë në paraburgim.


Ndryshe Vali Corleone eshte jashte rrezikut per jete dhe diten e djeshme eshte liruar nga spitali.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *