Harrojeni Almedën, nëna e saj iu lë pa fjalë

Almeda Abazi është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare, e që karrierën si modele pas Shqipërisë e vazhdoi në Turqi.

Para pak vitesh ajo u martua me aktorin e njohur turk, Tolgahan Saisman dhe tani ata janë prinder te dy femijeve.


Almeda kohë pas kohe kthehet në Shqipëri dhe nuk heziton të na tregojë sa shumë gëzohet kur vjen.

“InfoKosova” iu njofton me nenen e bukuroshes, e cila duket si njw vajze e re./InfoKosova/

Shiko fotot:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *