Nuk do ta besoni, por kështu e pastron Morena kuzhinën

Mund të iu dukët se nuk prek asgjë me dorë në shtëpi.

Gaboheni…


Së fundi Morena ka publikuar një fotografi teksa shihet xix kuzhina e saj.

Modelja bukuroshe, ju tregon më së miri se si është të jesh vajza më e dashur, komentuar dhe ndjekur, e cila jetën një jetë luksoze./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *