Pas ndarjes nga Afrona, Blero publikon një moment intim

Duket se Afrona dhe Blero e kanë berë ndarjen më hatër mbetje, pasi po thumbimet mes njëri-tjetrit në rrjete sociale. shkruan InfoKosova.

Edhe pse nuk konfirmuan saktësisht ndarjen, ata fshin çdo gjë që kishin bashkë.

Së fundi, Blero ka publikuar një moment nga dhoma e tij e gjumit teksa dukej i shtrir.

Së nga kush po sheqerohet këngëtari nuk e beri të ditur./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.