(Foto) E mbani mend Beharit? Aktorja e njohur u dashurua në telenovelë, tregon burrin dhe fëmijën e saj

Ajo është njëra ndër aktoret më të dashura turke. Gaye Turgut, për publikun Kosovar u bë e njohur me rolin e “Beharit” në serialin, Beni Affet.

Mbi dhjetë vite transmetim, ai serial u bë njëri ndër më të preferuarit ndër vite, e njëra nga persoanzhet më të dashura ishte ajo e Beharit.

Ajo me natyralitetin e saj I bëri për vete shumë fansa, madje në xhirimet e serialit gjeti edhe dashurinë e jetës.

Behari u dashurua në aktorin, Deniz Evin, që lunate rolin e Ymytit. Shikoni se sa familje e lumtur janë sot ata.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.