(Foto) Sa s qenka rritur! Shkurte Gashi publikon foton e të birit dhe burrit

Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Sezoni i saj i verës është gjithmonë i ngarkuar me koncerte dhe ahengje të cilat janë të shumta në numër.

Duke qenë se është shumë e përkushtuar në profesion asaj i mungon shumë djali dhe burri i saj, Alberti.


Së fundmi ajo ka postuar një foto të dyve, ku duken shumë të lumtur krah njëri tjetrit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *