Një pije e lirë që shkrin kilogramët në kohë rekord – truku është në një përbërës që e pëlqejnë të gjithë

i vazhdσn..

 

Në të njëjtën kohë, një metabolizëm i mirë ndikon pozitivisht në funksionimin e organeve, duke përfshirë zemrën, mushkëritë, veshkat, mëlçinë dhe trurin. Në mjekësinë alternative, kafeja e papërpunuar përdoret për të parandaluar dhe trajtuar sëmundje të tilla si:
sëmundja e Alzheimerit
diabetit / shtypje e lartë
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..


 

sëmundjet e zemrës /obeziteti
semundja e Parkinsonit
Kafenë e papërpunuar do ta gjeni në të gjitha dyqanet e ushqimeve të shëndetshme dhe ja si ta përgatisni. Grini 56 gram kokrra kafeje të papërpunuara, lërini të bluhen trashë. I vendosim në 3,5 litra ujë të ziejnë për 15 minuta në zjarr të fortë, më pas ulim zjarrin dhe i ziejmë për rreth një orë. Më pas tendosni.
Rekomandohet të pini një deri në dy filxhanë nga kjo pije, dy herë, 15 minuta para vaktit ose 30 minuta pas vaktit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *