Zbulohet fotoja e parë e të dashurës së re të Pique!, ngjanson me Shakiren

Gerard Pique thuhet se po takohet fshehurazi me një studente 23-vjeçare që studion marrëdhënie me publikun, dy muaj pasi u zbulua ndarja e tij me këngëtaren Shakira.

Në qershor u njoftua se artistja kolumbiane dhe futbollisti i Barcelonës, ishin ndarë pas 11 vitesh dhe këtë e njoftuan përmes një deklarate publike.


Por Gerard me sa duket tashmë është larguar nga partnerja i tij afatgjatë pasi “The Sun” raporton se ai ka krijuar një romancë të re me Clara Chia Marti, të cilën ai thuhet se e ka takuar ndërsa ajo ishte duke punuar në kompaninë e tij të prodhimit “Kosmos”.

Ndërsa ndarja e tij nga Shakira u zbulua vetëm në qershor, tabloidi britanik raporton se Gerard dhe Clara, e cila është 12 vjet më e re, janë takuar me njëri-tjetrin ‘për muaj të tërë’.

Top Albania Radio shkruan se pas këtyre raportimeve dalin dhe disa detaje të reja, ku thuhet se e dashura e re e futbollistit ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me këngëtaren kolumbiane.

Mediat kanë qenë të zënë duke u përpjekur të zbulojnë identitetin e saj, me “The Sun” duke zbuluar imazhin e parë të partneres së re të Pique, 23-vjeçares Clara Chia Marti.

Më herët ajo fshiu llogaritë e saj në rrjetet sociale në një përpjekje për të mbrojtur identitetin pas lajmeve për ndarjen e Pique dhe Shakira.

Kjo nuk e ka penguar që të shihet në mbarë botën një foto e saj, e cila e tregon me flokë të gjatë, bionde dhe tipare të ngjashme me atë të kolumbianes.

Mediat e huaja raportojnë se lojtari i Barcelonës tashmë ka prezantuar të dashurën e re me prindërit, së bashku me dy fëmijët e tij, Sasha dhe Milan.

Çifti u takuan përmes kompanisë së Pique, Kosmos, dhe me një burim që tha për “The Sun”, ata janë bashkë prej muajsh.

Ajo është një studente që punon edhe për të në zyrën e tij, duke organizuar evente.

Ata kanë heshtur për marrëdhënien e tyre, por të gjithë ata rreth tyre e dinë se çfarë po ndodh.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *