Adelina shkon në dasmë me burrin, veshja e saj do t’i çmend dasmorët

Adelina Tahiri, është femra më e komentuar në show-bizz.

Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.


Që kur ajo u bë nënë, disi u largua nga bota e muzikës dhe iu përkushtua më shumë familjes së saj të ngushtë.

Së fundmi ajo është parë në një dasmë me burrin e saj maqedonas, ku në sy bie fustani I saj shumë elegantë.

Një gjë është e sigurt, ajo do t’i çmend dasmorët me veshjen e saj./ORAinfo/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *