Me videon e fundit Loredana nxit dyshimet për një rikthim me Mozzik

Edhe pse ka kohë që ata kanë përfunduar marrëdhënien e tyre Mozzik e Loredana komentohen ende në media për raportin e tyre.

E një video e publikuar së fundmi nga Lori ka bërë që fansat të mendojnë se ajo ia ka dedikuar Mozzit atë.


Në videon e publikuar ajo na ka treguar se si do të reagonte nëse do t’i shkruante ish-partneri.

Dhe reagimi i saj ishte “Oh, dreqin…Ja ku ia nisëm përsëri”, thuhej në audion virale që shoqëronte videon e artistes.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *