Është bërë 60 vjeçar, sa shumë ka ndryshuar Coronado

Nëse përmendet Coronado, edhe sot të gjithë do ta kujtonin.

Aktori meksikan u bë i njohur me rolin e Coronados në serialin, “Për ty” që u transmetua 20 vite më parë.


Ani pse kishte një rol jo te mire, Coronado në atë periudhë ishte personazhi më i komentuar, ky për faktin që rolin e zotëronte shumë mirë.

E sot aktori, Luis Felipe Tovar ka ndryshuar shumë, ani pse mbi supe mbanë plotë 60 vite, me mjekër dhe rrudha në fytyrë, ja sa shumë është plaku Coronado./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *