Yllka vishet shkurt dhe provokuese, barku i saj merr gjithë vëmendjen

Yllka Kuqi, është njëra nga këngëtaret më aktive në skenën muzikore.

Ajo njihet si artiste e muzikës live, prandaj është shumë e angazhuar nëpër ahengje dhe shumë dasma.


Duke qenë se është vazhdimisht pjesë e skenave dhe ka të bëjë drejtpërdrejtë me publikun, ajo domosdoshmërish duhet të duket bukur.

Së fundmi ajo ka postuar një disa ku shfaqet e veshur shkurt dhe provokuese.

Në këto imazhe, Yllka ekspozon barkun e saj të sheshtë.

Edhe pse është bërë nënë, barku i saj duket si i vajzave të reja. /ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *