‘’E keni bërë të madhe shtatzëninë’’, Einxhel ia ‘’mbyll gojën’’ ndjekësit publikisht

Einxhel Shkira po shijon pritjen e ëmbël, prezantuesja dhe partneri i saj Dj Dagz po presin të bëhen prindër për herë të parë.

Ka pak javë që çifti kanë konfirmuar lajmin e ëmbël përmes një video të përbashkët ku Einxhel zbulon barkun e fryrë për herë të parë.


E teksa vëmendja e medias dhe fansave të tyre është tek Einxhel dhe shtatzënia, dikujt i është dikur se u bë më e madhe se që duhet.

Mesazhin e tij Einxhel e ka publikuar bashkë me emrin e tij duke i kthyer publikisht përgjigje.

‘’Pse a mos je gjë edhe ti përveç meje? Për veten time e vetmja jam dhe për mua shumë e madhe është se nuk lind çdo muaj. E nëse ty të duket gjë e vogël të jesh shtatzënë atëherë po më dhimbset jot ëmë që të ka mbajt 9 muaj në bark e të ka rritë sa një gomar për me i bë këto komente një vajze shtatzënë’’, ishte përgjigja e Einxhel.

Tutje në postimin ajo ka shkruar: Ndërkohë realiteti jonë maskilist që e trajton shtatzëninë sikur po han një tas groshë a thu spo bën një qenie tjetër. Po skeni faj se ca gra më mirë të kishin ngrënë një ras groshë se të bënin ca si puna juaj./panorama

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *