E mori nënën në pushime, Atdheu thotë se atë e mori malli për burrin

Atdhe Xharavina kaloi disa ditë bashkë me nënën e tij.

Ai ka ndarë me ndjekësit momentet e kaluara bashkë me të, e së fundmi edhe një bisedë mes nënën e babait.


”E mori malli për burrin” shkruan Atdheu krahas videos ku bisedojnë prindërit e tij.
Ndryshe, Atdheu ka potencuar se është i lidhur dhe kujdeset edhe për babain si për nënë

por që ky nuk dëshiron ta postoj në rrjete sociale./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *