Në prag të ditëlindjes, Ronela Hajati merr urimin nga ex-i! Reagimi i këngëtares është “tipik vajzash”

Ndonëse na ndan edhe një ditë nga ditëlindja e Ronela Hajatit, këngëtarja duket se i ka marrë urimet e para.

Nëse mendoni se kanë qenë njerëzit e saj të afërt jeni gabim. Ka qenë pikërisht ex-i që i shprehur urimet i pari, ose këtë ka lënë të kuptohet Ronela me anë të një videoje në TikTok.


Këngëtarja duket shumë e lumtur, teksa kërcen dhe këndon, ku si përshkrim të videos shkruan: “Ai do të rikthehet me një “gëzuar ditëlindjen” pas 100 vitesh të ndarë”.

“Filluan urimet që 1 ditë para,”-vazhdon Ronela./panorama

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *