Një ditë pasi solli në jetë vajzën, Arbana Osmani mirëpret vizitorët e veçantë në spital (FOTO)

Data 1 shtator ishte një ditë speciale për Arbana Osmanin, pasi moderatorja solli në jetë vajzën e saj, Zoin.

Teksa Osmani ndodhet akoma e shtruar në spital, dy persona të veçantë e kanë vizituar moderatoren, kanë qenë prikërisht Joni dhe Dielli dy djemtë e Arbanës të cilët kanë shkuar për të takuar motrën e tyre të sapolindur.


Këtë moment, nëna e tre fëmijëve tashmë e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, në foto duket Arbana shumë e lumtur, teksa mban të përqafuar dy djemtë e saj.

“Vëllezërit e mëdhenj erdhën për të vizituar motrën e vogël,”-ka shkruar Osmani si përshkrim të fotos./Panoramaplus.al/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *