Antonela sapo ka dal nga grimerja, po duket si loqkë

Antonela është ndër përsonazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Me secilin postim dhe secilën paraqitje ajo arrin të marr vëmendjen e të gjithve.


Së fundi ajo ka ndarë imazhe të reja me ndjeksit e saj.

Bukuroshja shihet e rregulluar deri në detajin e fundit dhe po duket për merak./InfoKosova

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *