Zanfina Ismaili thumbon ashpër personazhet VIP

Këngëtarja e njohur, Zanfina Ismaili, ka bërë së fundmi një postim në rrjetet sociale dhe ka kthyer menjëherë gjithë vëmendjen te vetja.

Ajo ka reaguar në lidhje me rastin e 11-vjeçares në Kosovë.


Ismaili ka kritikuar të gjithë ata që kanë publikuar postime lidhur me ngjarjen në rrjetet sociale, duke theksuar se e gjitha është bërë për “vëmendje”.

“Lërini tastierat e telefonit! Nëse doni vërtet t’i ofroni ndihmë 11 vjeçares, paguajini seanca te psikiatrit! Që unë e para po ia paguaj, lërini fjalët dhe kërkimin e vëmendjes për vete.”– shkruan Zanfina./syrikosova

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *