E veshur si zonjë, Leonora tregon se nuk po di të plaket

Leonora Jakupi, cilësohet si DIVA e estradës shqiptare, ani pse viteve të fundit ka qenë më pak aktive në sjelljen e këngëve të reja, ajo nuk është harruar lehtë nga publiku i saj besnik.

Në rrjetet e saj sociale gjithmonë ka qenë e përkushtuar duke treguar gjithçka nga përditshmëria e saj.


Pas sezonit veror të ngarkuar, ajo ka marrë disa ditë pushimi , duke udhëtuar në një vend luksoz.

Nga atje ka postuar një foto, ku vëmendjen ka marrë veshja dhe fytyra e saj e cila nuk po di të plaket, ajo vazhdon që të jetë ende në top-formë./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *