Ky është incidenti që i ndodhi Luanës gjatë festës së ditëlindjes

Dje për moderatoren e njohur shqiptare, Luana Vjollca ishte një ditë e veçantë.

Brenda një ambienti privat pranë miqve dhe familjarëve Luana festoi ditëlindjen e saj të 31-të.


Mirëpo gjatë festës Luanës i ka ndodhur një incident i vogël, ajo sot ka bërë të ditur se e ka gërvishtur gishtin e dorës.

“Mirëmëngjesi, kështu e kupton që je kënaqur”, shkroi moderatorja krahas imazhit në Instagram. /Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *