Një nënë më tërheqëse se Sara Hoxha nuk keni parë

Sara Hoxha, është njëra nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Që kur ajo dhe Ledri Vula, zyrtarizuan lidhjen e tyre të dashurisë, të dy vazhdimisht kanë qenë në qendër të vëmendjes.


Romanca e tyre ishte aq e madhe saqë pas një kohe të dy u bekuan me një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin, Poem Blu.

Duke qenë se Ledri është shumë i angazhuar nëpër koncerte, Sara pushimet po i bën pa të. Nga bregdeti ajo ka treguar se është në top formë, në bekini të zeza, ajo ka treguar trupin e saj si “peshk”./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *