Agnesa Vuthaj përgatit këtë lloj të pites

Agnesa Vuthaj po tregohet e zonja në shumë aspekte.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet me poza të shumta, ku gjithmonë duket bukur dhe tërheqëse.


Në një imazh të fundit që ka publikuar, në këtë ditë vikendi ajo ka përgatitur pite, e që në bazë të fotografisë duket superiore.

Për më shumë, shikojeni./Kosovarja/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *