Në moshën 51 vjeçare, “Huani” bëhet baba për herë të parë

Aktori i njohur kuban,Mario Cimarro, njoftoi në Instagram lindjen e vajzës së tij të parë, rezultat i lidhjes me modelen Bronislava Gregušová, me të cilën u fejua në nëntor 2019.

Aktori Mario Cimarro, i kujtuar për rolin e Luis Mario Arismendit në telenovelën “Pasionet e Fshehta”, ka bërë të ditur se është bërë baba për herë të parë, në moshën 51-vjeçare.


Cimarro ndau në llogarinë e tij në Instagram detajet e lindjes së Brianës, vajzës që tani ndan me të dashurën e tij, Bronislava Gregušová.

“Briana, edhe ti do t’i bësh ditët të shkëlqejnë dhe zemra pa masë, matet në dritën tënde.”, shkroi ai për të shoqëruar një seri imazhesh të Gregušová shtatzënë./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *