Vrasja horror i 23-vjeçarit nga Kosova në Gjermani, flasin dëshmitarët

Sot një krim horror ka ndodhur në Gjermani.

Oficerët e policisë gjermane mëngjesin e sotëm panë një krim horror në Berlin. Një burrë po e godiste për vdekje me sëpatë një grua.


Autor i këtij krimi ishte një 23-vjeçar nga Kosova. Siç shkruan Berliner Zeitung, policët panë skena të tmerrshme pasi hynë në banesën ku po ndodhte krimi pak para orës 08:00 të mëngjesit

MOS E HUMBISNI

How They Made Little Simba Look So Lifelike in ‘The Lion King’
Brainberries
Sipas të dhënave fillestare, gruaja e vrarë është ukrainase. Ata nuk ishin të martuar dhe Policia nuk ka mundur ende të tregojë se çfarë raporti ka pasur autori me viktimën.

Një i ri që banon në afërsi të banesës ku ndodhi krimi makabër tha se rreth orës 7 të mëngjesit ka dëgjuar bërtima të forta.

Dikush, me sa duket autori i krimit, e kishte goditur me çekiç derën e banesës së tij. Dëshmitari thotë se si pasojë i është dëmtuar dera. Fqinji raporton se nuk ka guxuar ta hapë derën. Më vonë ai tha se pa gjurmë të mëdha gjaku në derën e banesës së tij.

Sipas raportimeve të dëshmitarëve okularë, burri dhe gruaja 27-vjeçare kishin debatuar me zë të lartë përpara krimit, raporton Berliner Kurier. Fqinjët e kishin lajmëruar policinë pasi kishin dëgjuar gruan duke bërtitur tmerrësisht shumë në katin e 9-të të pallatit dhjetëkatësh.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *