Marina poston foto pa grim, në këtë gjendje ka përfunduar

Marina Vjollca, është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun.

Atë jemi mësuar ta shohim tash e një kohë të gjatë në ekranet televizive.


Ani pse ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, Marina nuk e ka ndërprerë punën e saj.

Tani që jemi në fund të sezonit veror, ajo ka shkuar në pushime me familjen e saj.

Nga vendet ekzotike, ajo ka postuar një foto pa grim dhe aspak e rregulluar.

Ja si duket ajo pa make-up./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *