Në pritje të bebit, Einxhel i ndodh e keqja

Einxhel Shkira, padyshim është personazhi më I komentuar I momentit.

Që kur ajo u bë pjesë e formatit, Big Brother Albania, vajza nga Tirana gjithmonë ishte në vëmendjen e publikut, shkruan ORAinfo.


Ani pse nuk e fitoi çmimin e madh, Einxhel ia pa hajrin atij emisioni duke gjetur dashurinë e jetës, DG Dagz.

Tani, çifti në fjalë janë në pritje për tu bërë prindër të një djali.

Por, Einxhel duket se nuk ka fare kujdes, pasi ka thyer një zbukuruese xhami dhe mund të lëndohej.

Ajo thotë se është “syri i keq”.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *