Tragjike/ Babë dhe bir ndërrojnë jetë njëri pas tjetrit

Ditën e sotme, një familje në Greqi është përballur me një ngjarje të rëndë, ku babë e bir kanë ndërruar jetë me pak orë diferencë nga njëri-tjetri.Lidhur me ngjarjen bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në Patra, ku sipas asaj që shkruajnë mediat vendase, një 87-vjeçar ka humbur jetën për shkaqe natyrale, ndërsa vetëm disa orë më pas edhe djali i tij 40-vjeçar ka ndërruar jetë pa u ditur ende shkaku i vdekjes së tij.Ky i fundit është transportuar në spital nga familjarët, por pa mundur ta shpëtojnë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *