Dua dhe Rita më në fund bashkë…

Rita Ora dhe Dua Lipa më në fund janë bashkë.

Të dyja këngëtaret po qëndrojnë në të njëjtin shtet, në Brazil dhe do të performojnë sonte në Rio de Janeiro.


Ka qenë Rita fillimisht ajo që ka shkuar direkt pas koncertit në Tiranë drejt për t’u përgatitur dhe shijuar disa ditë në kryeqytetin brazilian dhe së fundmi i është bashkuar edhe Dua.

Të dyja këngëtaret ndihen të emocionuara për eventin që do të jenë sot dhe këtë fakt e kanë bërë publikë edhe në rrjetet e tyre sociale./kryefjala

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *