Lidhja nuk ju zgjati shumë, si duket lajmi për ndarjen e Robertit nga Laureta qenka i vërtet

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun, lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë, kohëve të fundit, Roberti ka nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.


Mirëpo duket se lidhja e tyre ende pa i bërë 5 muaj ka përfunduar.

Këto dyshime vijnë pasi, Roberti ka fshirë të gjitha fotot me Lauretën, ndërsa kjo e fundit është ‘zhdukur’ nga Instagrami, për një ndarje të tille ende nuk ka folur Roberti. /ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *