Olsa dhe Bora befasojnë me fjalët për njëra tjetren

Bora Zemani ishte moderatorë në emisionin Përputhen për dy sezone.

E me autoren e emisionit Olsa Muhameti kanë krijuar shoqëri të fortë.


Në sezonën e fundit Bora nuk do jetë pjesë e Përputhen pasi mori përsipër një tjetër emision.

Olsa ka publikuar një foto me Borën duke shkruar fjalët më të mira për të ku edhe kjo i ka kthyer në të njëjtën mënyrë./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *