Për’puthen pa Borën, Trixa ka një koment

Sonte ka nisur emisioni i dashurisë, më i përfoluri në Shqipëri – Për’puthen, ky sezon vjen ndryshe këtë vit dhe ju me siguri e dini pse!?

Sonte nuk e patë Bora Zemanin, pasi prezantuesja do moderojë diçka tjetër, ndërkohë në vend të saj është Ori Nebijaj.


Për këtë sezon pati një koment edhe Beatrix Ramosaj, dhe kjo sigurisht nuk na iku.

Pa Borën sivjet, Trixa i uroi suksese ekipit të ri, përjashtuar Arian Konomi i cili ju pret edhe sivjet në ekran, artistja i komentoi Neda Ballukut duke i thënë ‘Po dukesh shumë bukur’.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *