Gruaja në Mitrovicë në hall nga burri dhe kunati, largohet nga shtëpia

Mbrëmë në fshatin Shipol të Mitrovicës, një 28-vjeçare ka denoncuar në Polici bashkëshortin dhe kunatin e saj, të cilët i ka akuzuar për dhunë të vazhdueshme psikike.

The Rarest And Most Valuable Card In The Whole World
Brainberries
Ajo nuk ka pohuar të ketë pasur ndonjëherë dhunë fizike nga të dyshuarit.


Dy vëllezërit janë shoqëruar në stacion policor për intervistim, ndaj të cilëve është iniciuar rasti ‘Dhunë në familje’.

Sinjali raporton se viktima është larguar nga shtëpia dhe ka shkuar të jetojë te vëllai i saj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *