Rrallë e keni parë, ky është burri i Edona Llalloshit

Edona Llalloshi, ka kohë të gjatë se është në skenën muzikore.

Edhe në këtë kohë, ajo është njëra nga artistet më të kërkuara në dasma dhe koncerte, pasi ajo njihet si këngëtares e muzikës live.


Demo
Ani pse është shumë e angazhuar në jetën e saj profesionale, Edona është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar.

E ajo shumë rrallë edhe poston edhe burrin e saj. Së fundi Edona ka postuar një foto të familjes së saj. Sa të bukur duken gjithë së bashku./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *