E papritur! Mbulohet Big Mama, sa bukur i rri shamia

Big Mama, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo kohëve të fundit disi është larguar nga ky profesion.


Tani, ajo më shumë i është përkushtuar biznesit të saj privat dhe profesionit si prezantuese.

Bigu është e dashuruar pas pushimeve dhe shpesh here udhëton nëpër vende të ndryshme.

Së fundmi ajo është parë në Dubai, ku shihet e mbuluar me shami.

Kaq bukur i rri shamia./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *