Pasi Bora dhe Donald i bënë follow njëri-tjetrit, Beatrix shfaqet në gjendje jo të mirë

Ditë më parë Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë bërë një hap publik drejt konfirmimit të tyre të ribashkimit.

Ata i bënë njëri- tjetrit follow në instagram pas më shumë se 8 muaj largim, shkruan InfoKosova.


E ditën e njëjtë i befasishëm ka qenë gjendja e Trixes e shfaqur në instagram.

Ajo publikoj një video teksa shihet e pa grimuar vetëm e filtër të telefonit, dhe aspak e buzëqeshur ashtu siç jemi mësuar ta shohim gjithmonë.

Kujtojmë se partneri i Borës kishte nisur një lidhje dashurie e cila nuk zgjati shumë me këngëtares Beatrix Ramosaj gjatë qëndrimit të tyre në Big Brother Albania Vip./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *