Aida Doçi bëhet gati për të shkuar në dasmë, me këtë fustan do ta marrë vëmendjen e të gjithëve

Aida Doçi është njëra ndër këngëtaret e cila përmes këngëve të saj di më së miri që të prekë ndjenjat e dëgjuesve të saj, ajo shpeshherë realizon këngë me tematika shumë të ndjeshme që dëgjohen dhe pëlqen shumë nga publiku

Aida është shume aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet, këngëtarja se fundmi ka publikuar disa foto, ku shfaqur duke u bërë gati me shkua në dasmë.


Për këtë evet, Aida ka zgjedhur të vesh dy fustane, me këta fustanë të zgjedhur me shije, ajo do ta marrë vëmendjen e gjithë të pranishmëve.

Kujtojmë që Aida vitin e kaluar është martuar me aktorin kosovar, i njohur si Naser Qeli. /ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *