Jemi mësuar ta shohim kaqurrele, Antonela drejton flokët

Antonela është ndër përsonazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Me secilin postim dhe secilën paraqitje ajo arrin të marr vëmendjen e të gjithve.

Antonelën jemi mësuar ta shohim kaqurrele ndërsa së fundi si duket ajo ka drejtuar flokët.

Nga frizeri ajo na mahniti me stilin e ri të flokëve./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *