Melisa në lidhje, ky është amaneti i fundit nga Andi

Andi dhe Melisa e kishin filluar një romancë dashurie.

Por, lidhja e tyre nuk zgjati shumë dhe dyshja vazhduan rrugën të ndarë.


Ani pse nuk ishin më bashkë, ish-konkurrenti Shehi nuk kishte ndonjë arsye që te fliste fjale negative per te.

I ftuar në emisionin n’ZOOM ai pranoi të flas për ndarjen që bëri bujë të madhe mediatike./nzoom

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *