Publikohet foto nga takimi i parë i Marigonës me të birin

Marigona Krasniqi, ka publikuar foton më të bukur me djalin e saj.

Modelja e njohur Marigona Krasniqi, ka pak ditë që ka marr epitetin e nënës.


Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, në postimin e fundit në Instagram ajo publikoi momentet e para të takimit me të birin.

Plot emocione dhe lumturi shihet në fytyrën e Marigonës./ora

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *