Pamje nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova

Të gjithë me siguri jeni duke e pritur me padurim për ta parë shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Prive sonte ekskluzivisht solli pamje dhe rrëfime rreth edicionit të parë të këtij spektakli i cili nis në tetor me moderator Alaudin Hamitin e Jonida Vokshin ndërkaq opinionist Olti Curri.


Pamjet më poshtë ju sjellin detaje e pamje të reja.

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *