Pse Armend Rexhepagiqi nuk dëshiron ta shohë askush?

Kantautori Armend Rexhepagiqi është ylli i muzikës që po i mungon skenës muzikore.

Këngëtari, ka kohë që nuk po sjell asgjë të re, ndërkohë që ka punuar për këngëtar të tjerë.


Rexhepagiqi, nuk është fare aktiv as në rrjete sociale, pasi ka hapësirat e veta në Facebook dhe Instagram, por nuk poston asgjë.

Armendi, për momentin nuk dëshiron ta shoh askush, e se përse, e di vetëm ai./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *