Çfarë nuk të pëlqen tek Dj PM? Sarah Berisha e thotë troç: Gërhet aq shumë sa që…

Blogerja Sarah Berisha dhe Dj PM janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku, dyshja u njohën brenda shtëpisë së “BBVIP” dhe pas përfundimit të spektaklit, ata e vazhduan ende romancën e tyre, ku duken se gjërat tashmë po shkojnë për bukuri.

Ish- banorja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku zbulon detaje rreth përditshmerisë së saj, por së fundmi Sarah ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” ku ka shuar disa ‘kuriozitete’ në lidhje marrëdhënien e saj me Dj PM pas BBV.


Sarah u shpreh se marrëdhënia mes tyre është shumë e bukur dhe shkon mirë, pavarësisht disa ‘ngërçeve’ të vogla të cilati kanë hasur përgjatë këtyre 10 muaj lidhjeje.

Madje blogerja nuk ngurroi aspak të tregonte se çfarë nuk duron dot tek Pajtimi.

“Gërhet natën, ndonjëherë aq shumë sa që të nxjerr gjumin”- u shpreh ajo.

Pm, i cili nisi një romancë me blogeren brenda “Big Brother Vip”, ka folur disa ditë më parë si rrallë herë me ndjekësit nëInstagram për partneren e tij dhe planet për të ardhmen. Një ndjekës e pyeti çiftin se kur kanë në plan të martohen ose të bëjnë një fëmijë së bashku. Dj Pm tha në përgjigjen e tij se martesa nuk është në planet e afërta të tij dhe Sarah, ndërsa shtoi se ende nuk e kanë menduar si gjë./Panorama/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *