Moderatorja e njohur konkurrente në “Dancing With The Stars”

Pritjes po i vjen fundi.

Në spektaklin e madh “Dancing with the Stars” janë bashkangjitur edhe emra të tjerë të njohur.

Në mesin e tyre është konfirmuar edhe pjesëmarrja e gazetares shqiptare, Elena Duro.

Ajo është shprehur e gatshme për të testuar veten dhe do të keni mundësinë ta shihni në skenën e këtij spektakli gjigant./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *