Është identik si ajo, Rubi na prezanton me djalin e saj

Barabara Mori, është njëra nga aktoret latine më të dashura.

E për publikun shqiptar ajo është bërë e njohur me rolin e saj te seriali Rubi, shkruan ORAinfo.


Ani pse ka kaluar shumë kohë nga transmetimi, personazhi I saj ende e sot e kësaj dite përflitet.

Tani, 20 vite më pas jeta e saj personale ka ndryshuar, madje ajo është bërë edhe nënë.

Djali I saj është bërë adoleshent dhe duket identik si ajo./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *