Përputhen nuk shtyhet pa skandale/ Zbulohet se njiheshin që jashtë: Ja kush …

Gjatë takimit të Loridës dhe Remilit në studion e “Për’puthen”, Eda zbuloi se ata njihen më parë me njëri-tjetrin. Eda tregoi se i kishte parë teksa ata ishin përshëndetur me njëri-tjetrin gjatë audicioneve.

Plasi në ‘Përputhen’, Eda nxjerr zbuluar Remilin dhe


Konkurrentët pranuan se janë takuar para 10 vitesh, por ka qenë vetëm një takim i shkurtër në një sfilatë.

Eda: Ju të dy njiheni shumë mirë po vazhdoni bëni sikur nuk njiheni dhe sikur nuk i dini emrat e njëri-tjetrit.

Lorida: Ku njihemi ne o Eda?

Remili: Mund ta thuash? Se do keqkuptohet në publik.

Eda: Po, e them sepse pashë që bëre sikur nuk ja mbaje mend emrin. Ti e di shumë mirë që ajo quhet Lorida dhe kur kemi qenë në audicione ju të dy u takuat dhe njiheshit. Apo gaboj?

Lorida: Gjej ndonjë gjë tjetër që t’jesh në qendër të vëmendjes. Unë me Remilin jemi takuar para 10 vitesh. 10 vjet nuk kemi pasur asnjë kontakt.

Remili: Jemi marrë me modeling.

Lorida: Kjo s’do të thotë që unë dhe Remili njihemi jashtë sepse ne u ritakuam në Përputhen.

Eda: Që e njeh, e njeh. Një kontakt e ke pasur. Lërini këto lojrat s’ja di emrin.

Plasi në ‘Përputhen’, Eda nxjerr zbuluar Remilin dhe

Remili: O Eda edhe unë ty të kam parë në Top Channel, por kjo s’do të thotë që të njoh. Unë dhe Lori jemi takuar në audicione modelingu para 10 vitesh.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *