Në moshën 70 vjeçare, Ibrahim Tatlıses jep deklaratën befasuese

Javë më parë, İbrahim Tatlıses pësoi një lendim, pasi u shërua, artisti dha një lajm befasues.

Përmes një postimi në Twitter zbuloi se është divorcuar nga gruaja e tij.


“Po mendoj të gjej një shtëpi të bukur më kopsht dhe të martohem sërish”, shkroi ai.

Tatlıses ishte në lidhje dashurie me Gülçin Karakaya, 43 vite më e re, İbrahim Tatlıses, i cili është 70 vjeç dhe ka 7 fëmijë dhe 10 nipër e mbesa./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *