Me flokë super të shkurta, sa ndryshe duket Big Mama

Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të gjata, por shikoni se sa e bukur duket ajo me stil tjetër, me flokë të shkurtë./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *