Njihuni Me Vajzen 15 Vjecare Nga Romania Qe Mahnit Jurin Pasi Ajo Filloi Te Kendonte Ne Gjuhen Shqipe..(VIDEO)

Konkurrentja 15-vjeçare në “X Factor Romania”, Doinita Lonita, ka mahnitur jurinë me interpretimin e këngës “Suus” të Rona Nishliut.

Ndonëse kanë kaluar 6-vite nga paraqitja e Rona Nishliut në Eurovision, performanca e saj duket se nuk harrohet. Konkurentja e ka këndyar në shqip mjaft mirë këngën e Ronës dhe kjo ka habitur jurinë.

Për më tepër ndiqni videon

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *